trende

  Hakkımızda

  Anasayfa » Hakkımızda
  Bizi Tanıyın

  İş hayatında, işçinin ve işverenin iyiliğini düşünen tüm uygulamaların yerine getirilmesi, belli bir donanıma sahip firmaların uygulaması gereken faktörlerdir. Bunun için altyapısı güçlü ve iş hayatının gereklerini eksiksiz ortaya koyan firmalara destek veren Dinamik Group, güvenli çalışma ortamları için vizyoner bir bakış açısı sunmaktadır. İşçi sağlığı ve güvenliğinin özellikle son yıllarda bu denli önemli hale gelmesiyle, en geçerli sistemlerini, milyonlarca çalışanın iş ortamını iyileştirme amacıyla ortaya koymaktadır.

  2021 Ocak ayından itibaren iş güvenliği ve işçi sağlığı sahasında aktif rol oynayan firmamız, çalışanların can güvenliği ve sağlığıyla ilgili doğru projelerin hayata geçirilmesiyle ilgili görev üstlenmektedir. Firmamızın çalışma prensibi göz önünde bulundurulduğunda çalışma saatleri esnasında, can güvenliği adına tehlike oluşturabilecek koşulların ortadan kaldırılması yönünde hizmet verilmektedir.

  Ağır çalışma koşullarında emek veren çalışanların, günlük iş hayatı koşullarını, teknolojinin imkanlarıyla daha rahat bir hale getirmek ve düzenlemeleri bu yönde yapmak, tüm kurum ve kuruluşların görevi olduğu bilinmektedir. Herhangi bir ihmalin nelere mal olabileceğinin farkında olmak ve profesyonel destek almak, yetkin danışma firmaları tarafından gerçekleşmelidir. Dinamik Group, uzman ekibinin bilgi ve tecrübesiyle, güven veren bir yaklaşım sunmaktadır. Yapılan işin işçi tarafından bilinçli şekilde tamamlanmasında, oldukça hassas bir politika gütmektedir. İşyerinin niteliğine ve özelliklerine uygun şekilde, gerekli saha gözetimlerini ve eğitimlerini yerine getirmektedir. İşyerlerindeki tehlikelerin kısa sürede tespit edilmesinde, Dinamik Group tarafından hızlı çözümler üretilmektedir.

  Misyonumuz

  İş güvenliği ve işçi sağlığıyla ilgili düzenlemelerin yasalaşması kapsamında pek çok şirketin, çalışma koşullarının iyileştirilmesiyle ilgili destek almaya ve yenilik yapmaya gitmeye yöneldiği bilinmektedir. Bu yönde prensiplerden ödün vermemeyi misyon edinen Dinamik Group, tüm denetimlerin yerine getirilmesi konusunda destek vermektedir. Çalışan sayısı göz önünden bulundurularak iş kazası ihmallerinin önüne geçilmesi konusunda 2021 Ocak ayından beri çalışmalar yapmaktadır.

  Firmamız, işyerlerindeki çalışma koşullarıyla ilgili mevzuata uygun olarak çözüm odaklı yaklaşımlar sunmaktadır. Profesyonel ekibimizle birlikte, tüm çalışanlara yönelik hizmetlerin en yüksek seviyede olması için verimli çalışmayı görev bilinciyle yerine getirmekteyiz. Sağladığımız hizmetler çerçevesinde, teknolojik imkanların kullanılmasıyla kaza risklerini en aza indirecek denetimleri sağlamaktayız. Dinamik Group kalitesiyle çalışanların fiziksel sağlığını düşünmekteyiz.

  Vizyonumuz

  Çalışma koşullarının bulunduğumuz çağa uygun hale getirilmesi konusunda bazı yeniliklere giden firmalar, iş güvenliği ve işçi sağlığıyla ilgili profesyonel destek almanın güvenilirliğiyle hareket etmektedir. Dinamik Group olarak, önceliğini çalışanların can güvenliği ve sağlığı olarak belirlemiş ve bu yönde geleceğe ışık tutan firmalarla çalışma vizyonuyla fark yaratmaktayız.  

  Firmamız, çalışma koşullarındaki sağlık ve güvenlik düzenini, tüm ayrıntılarıyla ele alan bir anlayışla hizmet vermektedir. Çalışma koşullarının bilimsellik ve güvenilirlikle düzenlenmesiyle ilgili, eksiksiz bilgilendirme ve denetim yapmaktayız. İş sağlığı ve güvenliği bilincinin giderek daha yaygın hale gelmesi amacıyla, bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda tedbir alma yolunda ilerlemekteyiz. Hizmet kalitesini en üst düzeye çıkararak destek verdiğimiz tüm firmaların vazgeçilmez çözüm ortağı olma yönünde projeler üretmekteyiz.

  Web Tasarım